Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Grzymały Szczepankowskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 799 804 m Grzymały Szczepankowskie, 8,5 km od Łomży. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Grzymały Szczepankowskie, gmina Łomża, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie, ul. Dworna

Łomża(Grzymały Szczepankowskie + 7 km)

225 000 zł34,20 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania na I piętrze? Cenisz sobie lokalizację i bogatą infrastrukturę drogową? Funkcjonalność nieruchomości jest jedną z Twoich predyspozycji zakupowych? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Łomża(Grzymały Szczepankowskie + 7 km)

353 024 zł35,84 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej, nova park III. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy

Stare Miasto,Łomża(Grzymały Szczepankowskie + 7 km)

1 350 000 zł655 m² 655 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:196 m²

To nie jest zwykła nieruchomość. To projekt, który może generować stały dochód i pracować na Ciebie każdego miesiąca. Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 655 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Dębowa

Giełczyn(Grzymały Szczepankowskie + 9 km)

133 257 zł1 033 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię cisza, świeże powietrze i widok natury a jednocześnie w kilkanaście minut możesz być w centrum Łomży. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Truszki

Truszki(Grzymały Szczepankowskie + 19 km)

165 000 zł12 700 m² 12,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Truszki, gmina Piątnica. Nieruchomość stanowi jeden zwarty obszar o regularnym kształcie, oznaczony numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szkolna

Pniewo(Grzymały Szczepankowskie + 18 km)

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Szukasz domu poza miastem, ale nie chcesz rezygnować z wygodnej lokalizacji, szkoły, sklepu i dobrej infrastruktury w najbliższym otoczeniu? Ta oferta może być bardzo ciekawą alternatywą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Łomża

Stare Miasto,Łomża(Grzymały Szczepankowskie + 7 km)

520 000 zł280 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna posesja o powierzchni 2800 m , położona zaledwie kilka minut od Łomży. To propozycja dla osób, które szukają dużej prywatnej przestrzeni, chcą stworzyć dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łomża

Łomża(Grzymały Szczepankowskie + 7 km)

710 000 zł140 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dom położony w malowniczej miejscowości Tabory Rzym, dwie miejscowości za Zbójną, w sercu Kurpi. Natura 2000 Dom został wybudowany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dworna

Stare Kupiski(Grzymały Szczepankowskie + 5 km)

480 000 zł136,35 m² 3 520,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz? Ten budynek w Starych Kupiskach przy ul. Dwornej to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Laskowiec

Laskowiec(Grzymały Szczepankowskie + 20 km)

45 000 zł5 400 m² 7,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka leśna o powierzchni 0.54ha ( front 18m głębokość 354m) w Laskowcu przy szosie wewnętrznej w kierunku Przytuł. Zapraszam tel:   lub   Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Grzymały Szczepankowskie

Grzymały Szczepankowskie,podlaskie

750 000 zł4 100 m² 182,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę siedlisko o powierzchni 4100 m2, znajdującą się we wsi Grzymały Szczepankowskie, niecałe 5 km od Łomży, w odległości 1,3 km. od Via Baltica, ok. 140 km do Warszawy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij